2021-10-14 20:16  -  MKP Noteć Inowrocław

Derby są nasz, derby dla Noteci.

Derby są nasz,  derby dla Noteci.

W rozegranym w dniu dzisiejszym zaległym spotkaniu mistrzowskim juniorów młodszych B2 na stadionie przy Orłowskiej Noteć Inowrocław pokonała w małych derbach Inowrocławia miejscowa Goplanie 3:1 (0:1). Bramki dla zespołu trenera Jacka Sucharskiego zdobywali: Hubert Górski 1, Franciszek Kostuch 1, Jakub Kinczewski 1. W pierwszej wyrównanej połowie meczu, gdzie tracimy w ostatnich minutach bramkę, mieliśmy też kilka sytuacji w których można było strzelić bramkę. Druga odsłona meczu to już lekka przewaga naszego zespołu w której strzelamy trzy bramki. Przy wyniku 2:1 gospodarze maja szanse na wyrównanie z rzutu karnego, ale zawodnik Goplanii nie strzela w światło bramki. Derby są nasz,  derby dla Noteci.