2022-05-08 12:52  -  MKP Noteć Inowrocław

Remis z liderem.

Remis z liderem rozgrywek Wdą Świecie uzyskała w dniu wczorajszym drużyna młodzika D1 Noteci Inowrocław w meczu wyjazdowym 5:5 (4:3). Bramki dla zespołu Roberta Szutkowskiego zdobywali: Igor Wojdan 2, Szymon Chmielewski 1, Igor Fajfer 1, Jakub Szutkowski 1, dla gospodarzy: Igor Sarnecki 2, Hubert Litkowski 2, Wiktor Fierek 1. Brawo dla drużyny za podjęcie walki, mimo że przegrywała już 0:4 potrafiła do przerwy doprowadzić do wyniku 3:4 a następnie w drugiej połowie meczu wyrównać wynik spotkania. Dzięki remisowi z liderem rozgrywek Noteć utrzymał fotel vice-lidera na zakończenie pierwszej rundy rozgrywek II ligi. Brawo drużyna, brawo trener. Za tydzień rozpoczniemy rundę rewanżową meczem wyjazdowym z JADADEMY Bydgoszcz.